Goals

Cards

Video

Description

Свій шлях у турнірі команда ФК Ліон почала з впевненої перемоги розгромивши суперника з рахунком 9:0. Вже на другій хвилині матчу прострільну передачу отримав Валентин Хрущ і пробив по воротах та відкрив рахунок у матчі. Гравці команди ФК Сокіл Б постарались вирівняти гру після пропущеного голу, але нічого не вдавалось. Завдяки високому пресингу та чудовій комбінаційній грі ФК Ліон подвоює перевагу в матчі на 16-їй хвилині після влучного удару Назара Лисика. Вже на 20ій хвилині рахунок на табло змінює Андрій Гербут після тривалої атаки - 3:0 на користь ФК Ліон. Другий тайм почався з двох швидких голів, після обрізок зі сторони гравців ФК Сокіл Б своїми голами відзначились Ігор Іванович та Валентин Хрущ. На 34 їй хвилині матчу свій момент вдало реалізовує капітан команди Ігор Іванович записавши на свій рахунок дубль. На 40 хвилині своє слово в матчі сказав Артур Крохін забивши гол після гарної комбінації. На 44 хвилині Євген Особа також вписує ім’я у список авторів голів сьогоднішніх матчів. Жирну крапку в матчі ставить Назар Лисик на 49-їй хвилині, та оформлює дубль. Розгромна перемога команди ФК Ліон виводить їх на першу позицію в чемпіонаті після 1-го туру.