4 Fouls 2
5 Corner kicks 2

Video

Description

В ¼ FootGo Cup зустрілись команди Та й Таке та Сокіл Б. Фаворитом матчу були Та й Таке, але початок матчу показав зовсім іншу картину. Недооцінивши суперника, Та й Таке пропускає два швидкі голи і на 10-ій хвилині вже були у важкому становищі. Перший гол за Сокіл Б на 4-ій хвилині забиває Орест Гнідь продемонструвавши чудову швидкість та холоднокровну реалізацію моменту. В черговій контр-атаці Сокіл Б забиває другий гол в матчі - автором стає Петро Левко - 2:0. Гравці Та й Таке беруть тайм-аут і міняють план на гру. Після повернення до гри, гравці Та й Таке почали високо пресингувати суперника, що і призвело до ряду помилок зі сторони Сокіл Б. На 14-ій хвилині Ярослав Нідзельський отримує пас в штрафній і робить рахунок 2:1. Це додало впевненості Та й Таке і психологічно надламало гравців Сокіл Б, які повірили у перемогу в матчі. На 19-ій хвилині Богдан Хомченко прострілює в штрафну з гострого кута і Артур Саламаха п'ятою переправляє м'яч у сітку воріт 2:2. На 22-ій хвилині Та й Таке проводить чергову атаку і цього разу Ярослав Нідзельський віддає пас на Назара Яніва і той без проблем переграє воротаря команди Сокіл Б - 3:2 Та й Таке попереду. І в останній атаці тайму гравцям Та й Таке вдається забити ще один гол. Автором м'яча стає Олександр Гринюк - 4:2. Сокіл Б у другому таймі провели декілька небезпечних атак, але захисники та воротар Та й Таке справились з задачею. На 42-ій хвилині Артур Саламаха оформлює дубль в матчі - 5:2. Крапку в матчі ставить Павло Зубченко на 47-ій хвилині прошивши воротаря потужним ударом - 6:2. Чудовий камбек від Та й Таке дарує їм путівку в півфінал FootGo Cup.